Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ

Aktuality MŠ

Ptáčata za objektivem

Ve třídě Ptáčat začala první část projektu „Ptáčata za objektivem“. Ten spočívá ve fotodokumentaci ročních období. Děti budou fotit přírodu a následně budeme s fotografiemi dále pracovat a poté porovnávat změny, které se během ročních období udály.

Autor: Eliška Majerková Publikováno 14. 11. 2023 15:43

Oslava svátku svatého Martina u Kuřátek a Sluníček

Ve druhém listopadovém týdnu jsme si s dětmi připomínali tradici svátku svatého Martina.

Autor: Markéta Macurová, Zuzana Tomančáková Publikováno 10. 11. 2023 13:22

Setkání s důchodci

Je to teprve měsíc a půl, co děti chodí po prázdninách opět do školky, ale některé z nich už mají za sebou své první vystoupení na veřejnosti.

Autor: Naďa Svobodová, Věra Kahánková Publikováno 2. 11. 2023 9:17

Zábavné podzimní hrátky se Sluníčky

Máte také rádi krásný a barevný podzim, který je plný teplých slunečních paprsků? My u Sluníček ano! Proto nezahálíme a snažíme si podzim užít naplno.

Autor: Tereza Matúšková, Hana Káňová Publikováno 30. 10. 2023 11:06

"Bramboriáda u Kuřátek"

Poslední říjnový týden jsme si v naší MŠ rozhodli zpestřit podzimní „bramboriádou“.

Autor: Zuzana Tomančáková Publikováno 30. 10. 2023 11:02

Jak jsme zvládli adaptaci

V letošním školním roce 2023/24 nastoupilo do třídy Kuřátek celkem 22 dětí, z toho šlo poprvé do mateřské školy 18 dětí, 4 děti již naši třídu navštěvovaly před prázdninami.

Autor: Markéta Macurová, Zuzana Tomančáková Publikováno 27. 9. 2023 12:58

První dny ve školce

Je tady září, začíná nový školní rok a my jsme v naší mateřské škole opět otevřeli dvě heterogenní třídy. Do třídy Motýlků nastoupilo 25 dětí, z toho 11 předškoláků, do třídy Ptáčat pak 24 dětí, z toho 14 předškoláků.

Autor: Naděžda Svobodová Publikováno 19. 9. 2023 9:51

Nový školní rok u Sluníček

Prázdniny utekly jako voda a 4. září jsme se zase všichni kamarádi spolu potkali ve školce. Máme za sebou dva týdny a můžeme říci, že se nám vede velmi dobře. První týden jsme měli volnější, hráli jsme si, seznamovali jsme se s novými kamarády.

Autor: Tereza Matúšková, Hana Káňová Publikováno 18. 9. 2023 8:45

Výsledky dotazníkového šetření v MŠ

Publikováno 26. 7. 2023 11:23

Děkujeme Vám!

Poslední den školního roku byl nezapomenutelný. Děti ráno přicházely do školky a jejich ruce byly plné kytiček, dárečků, přáníček a jejich tváře zářily úsměvy. Ihned jsme vyrazili na procházku.

Autor: Eva Novotná, Hana Kulhánková Publikováno 1. 7. 2023 13:25