Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > První dny ve školce

První dny ve školce

Je tady září, začíná nový školní rok a my jsme v naší mateřské škole opět otevřeli dvě heterogenní třídy. Do třídy Motýlků nastoupilo 25 dětí, z toho 11 předškoláků, do třídy Ptáčat pak 24 dětí, z toho 14 předškoláků. Po prázdninách jsme přivítali jak kamarády z dolní školky, tak nové děti a jejich rodiče.

V červnu jsme se rozloučili s paní učitelkou Šárkou Fialovou, která odešla do důchodu, a na její místo nastoupila nová paní učitelka Bc. Eliška Majerková.

Ve druhém školním týdnu se rodiče v hojném počtu seznámili na třídní schůzce s provozem i režimem naší mateřské školy.

Děti uvítaly s radostí nově vytvořené koutky, poznávaly se mezi sebou, seznámily se s pravidly školky a jejich dodržováním. Děti z dolní školky si velice rychle zvykly a v naší školce se jim líbí. Díky téměř letnímu počasí trávily podstatnou část dne na školní zahradě.