O školní družině

INFORMACE O ŠKOLNÍ DRUŽINĚ VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022

ŠD je součástí školského vzdělávacího systému, zabezpečuje žákům náplň volného času v době před vyučováním a odpoledne před odchodem domů nebo do jiných zájmových kroužků. Činnosti v jednotlivých odděleních umožňují jak regeneraci po vyučování, tak  rozvíjení  znalostí a dovedností nabytých ve vyučování, rozvíjejí jejich zájmy a záliby. Činnosti literárně dramatické, hudební, společenskovědní, přírodovědní, sportovní a tělovýchovné, relaxační a odpočinkové, příprava na vyučování - probíhají formou her a pravidelně se střídají.  Snažíme se, aby činnost v družině byla pestrá, zajímavá a dávala dětem dostatečný prostor k seberealizaci. Aktivity přizpůsobujeme aktuálnímu počasí tak, aby děti trávily co nejvíce času na čerstvém vzduchu. K pobytu venku využíváme školní multifunkční hřiště, dětské hřiště s pískovištěm, prolézačkami a houpačkami, časté jsou i pobyty v přírodě v okolí školy. Ke svým činnostem využíváme školní tělocvičnu, počítačovou učebnu, školní kuchyňku i výtvarnu.

Školní družina má 4 oddělení.

Personální obsazení

vedoucí vychovatelka, vychovatelka III. Odd. Dráčci

Ivana Myslikovjanová

tel. 731 272 384

vychovatelka I. odd. Žabky

Bc. Kateřina Gajdzioková

tel. 737 772 340

vychovatelka II. odd. Včelky

Andrea Stašicová

tel. 739 948 956

vychovatelka IV. odd.  Klokani

Mgr. Helena Hantkeová

Tel  739 572 519

Provoz ŠD

ranní družina  6:15 - 7:30

odpolední družina 11:25 – 16:30

Provoz jednotlivých oddělení se může lišit, a pokud dítě zůstává v družině déle, než je provoz oddělení, do kterého je zařazeno, přechází do oddělení s provozem delším.

Další informace o platbě, přihlášku, Řád školní družiny, Směrnici o úplatě, naleznete na http://www.zskuncice.cz/dokumenty-zs