Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Úspěchy našich žáků

Úspěchy našich žáků

Spousta dětí se ve svém volném čase věnuje různým zájmům, zálibám a sportům. Děti z naší školy nejsou výjimkou a reprezentují naši školu v různých sportech, ve kterých dosahují pěkných výsledků.

JEZDECTVÍ

Adam Mošťek chodí do šesté třídy, ve svém volném čase se věnuje jezdectví. Tomuto sportu se Adam věnuje aktivně již druhým rokem. Má za sebou mnoho velmi dobrých výsledků u nás i v zahraničí. Každým rokem se kvalifikuje na mistrovství České republiky v disciplínách parkur a všestrannost pony, kde velmi úspěšně reprezentuje Stáj Pharlap.       Podařilo se mu vyhrát oblastní mistrovství severní Moravy v parkuru a obsadit druhé místo ve všestrannosti. V celorepublikovém žebříčku se pravidelně umísťuje do desátého místa. Svou lehkostí a velmi odvážnou jízdou v každém parkuru nadchne spoustu zkušených trenérů. Je považován za jezdecký talent.

SNOWBOARDING

Petr Gola také navštěvuje šestou třídu a snowboardingu se věnuje již několik let. Petr je registrován ve snowboardovém klubu s názvem „Lítací Jelen“, který je největší klub v ČR v alpském snowboardingu. Podrobnosti o klubu najdete zde: https://www.litacijelen.cz/.