Úvod > Školní družina > Aktuality ŠD

Aktuality ŠD

2 Starší

Zimní radovánky

Uspořádali jsme v lednu všem dětem ze školní družiny společnou akci sportovních her se zimní tematikou. Děti všech oddělení byly promíchány tak, aby v každém týmu byly zastoupeny všechny věkové skupiny. V různých disciplínách mohly předvést svou hbitost, zručnost i bystrost.

Autor: Vychovatelky ŠD Publikováno 22. 2. 2023 15:41

Vánoční kouzlení v ŠD

Autor: Vychovatelky ŠD Publikováno 23. 12. 2022 14:03

Stezka odvahy se strašidly

Dnešní příspěvek k programu pro děti pořádaném školní družinou přinášíme sepsaný slovy zúčastněných dětí. Požádaly jsme je, aby akci popsaly a připojily své osobní dojmy. Následný text je složen z výňatků výpovědí dětí. Stezka odvahy probíhala v prostorách školy, od 14:00 h.

Autor: Vychovatelky ŠD Publikováno 21. 12. 2022 11:47

Ukaž, co umíš... bez hranic

Ve školních družinách zazářily v měsíci září malé hvězdy. Během společné akce „Ukaž, co umíš… bez hranic“ se představilo několik odvážných dětí, aby ukázaly ostatním, čím se rády zabývají.

Autor: Vychovatelky ŠD Publikováno 25. 10. 2022 13:22

Hravá podzimní sklizeň

V říjnu jsme oslavovali pestrý podzim mnohotvárnými činnostmi. V jednotlivých odděleních se děti věnovaly samostatným tvořivým kreativitám. Kreslily, malovaly, lepily, stavěly, pekly. Sbíraly hříbky, šípky a žaludy k dalšímu upotřebení. V knížkách a pracovních listech si rozšiřovaly své znalosti.

Autor: Vychovatelky ŠD Publikováno 25. 10. 2022 13:20

2 Starší