Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Zima u Motýlků

Zima u Motýlků

Sotva jsme navlékli čepice a rukavice, už se pomalu se zimou loučíme! Prožili jsme překrásný společný čas a máme na co vzpomínat! Přivítali jsme u nás ve školce např. sv. Mikuláše, navštívili Muzeum v Příboře, zúčastnili se preventivního programu „Chování a pravidla“, zhlédli divadlo v podání žáků ZŠ či se připojili k akci „Adopce zvířete ze ZOO“. Obzvlášť velkou radost nám udělalo setkání s rodiči v adventním čase, s nimiž jsme si vypili domácí punč, ochutnali cukroví a na chvíli se zastavili a nasáli společně atmosféru Vánoc.

Ač sněhu nebylo tuto zimu příliš, užili jsme si jej do sytosti dováděním jak na školní, tak školkové zahradě. Nenechali jsme si ujít jedinou příležitost sjet kopec, mladší děti na lopatách, naši starší kamarádi na lyžích v rámci „Lyžařského kurzu na Opálené“. Máme velkou radost z toho, že se nám zima vydařila podle našich představ, naučili jsme se spoustu nového a zase se o něco lépe poznali! Teď už se těšíme na nové výzvy a dobrodružství, které s sebou, jak doufáme, přinese jaro!