Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Karneval u Kuřátek a Sluníček 2024

Karneval u Kuřátek a Sluníček 2024

Jen si to představte… Krásně vyzdobená třída - řetězy a koule z krepového papíru, nafukovací balónky, na každém stolečku klaunská čepice, v oknech visí ozdoby z barevných papírů. K tomu naši nejmenší v maskách princezen, čarodějnic, lesních víl, kočiček, berušek, motýlků, dinosaurů, hasičů, policistů atp.

Tento rok nás karnevalovým rejem provázel sám velký pirát Jack Sparrow. Děti si společně zazpívaly, zatančily na známou filmovou melodii „Piráti z Karibiku“, holky a kluci proti sobě svedli na moři velkou a náročnou bitvu. Také všichni postupně prolezli pirátským tunelem a předvedli „průvod masek“. Dokonce paní učitelky byly do programu zapojeny při samostatném tanci a soutěži s obručí. Na závěr se děti společně s naším průvodcem na památku vyfotily.

Děti si tento sváteční den velmi užily a ve svých maskách zůstaly až do pozdního odpoledne. Ať žije karneval a příští rok se budeme opět těšit!