Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Bobřík informatiky 2023

Bobřík informatiky 2023

V průběhu listopadu se naše škola zapojila do celostátní soutěže Bobřík informatiky. Jednalo se již o 16. ročník. Žáci v hodinách informatiky vyplňovali online test, ve kterém odpovídali na otázky z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti. Pro ulovení Bobříka informatiky a úspěšné řešení soutěže bylo nutné nasbírat alespoň 120 z celkových 192 bodů.

V kategorii Mini (3. a 4. třída) úspěšnými řešiteli byli Jakub Kulhánek a Vít Strnadel.

kategorii Benjamin (5. a 6. třída) byli nejúspěšnější řešitelé Kryštof Palarčík se 177 body, Sára Zátopková a Nela Gajdzioková s 153 body.

kategorii Kadet (7. a 8. třída) byl nejúspěšnější řešitel Vítek Zajac se 146 body.

kategorii Junior (9. třída) byl nejúspěšnější řešitel Mikuláš Nikel se 140 body.

Všem úspěšným lovcům Bobříka informatiky gratuluji!