Úvod > Školní družina > Aktuality ŠD > Společné akce ve školní družině

Společné akce ve školní družině

I v tomto školním roce se v družině pořádají a budou pořádat každý měsíc aktivity pro společná setkávání všech čtyř oddělení. V září jsme je zahájili sportovní aktivitou „SKOKY BEZ HRANIC“. Slunečné počasí popřálo dětem dobrou zábavu a dovolilo jim skákat na čerstvém vzduchu ve venkovním areálu školy. V disciplínách děti napodobovaly zajíce, blechy, koníky i žáby. Skákaly dopředu i dozadu, vysoko i daleko, přes překážky, do písku, po šipkách, po jedné či dvou nohách. Disciplíny se líbily svou různorodostí a mnohé děti v nich pokračovaly ještě dlouho po ukončení akce i druhý den.

Na měsíc říjen je v družinách vyhlášena kreativní výstava „UKAŽ, CO UMÍŠ VYROBIT!“. Těšíme se na každý kreativní výrobek, plošný nebo prostorový, dřevěný nebo uháčkovaný, vyrobený z papíru, drátu nebo jiného libovolného materiálu. Zapojit se mohou také nedružinové děti. Společná výstava bude  k vidění v Galerii Karla Svolinského 23. 10. – 3. 11. 2023. Srdečně zveme na výstavu, kde můžeme ocenit šikovnost malých autorů.

Na našich webových stránkách ŠD/Galerie naleznete fotografie k našim akcím.