Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Lyžujeme se sluníčkem - závazná přihláška

Lyžujeme se sluníčkem - závazná přihláška

Vážení rodiče, vzhledem k většímu počtu přihlášených než je míst v kurzu LYŽUJEME SE SLUNÍČKEM, bude rozhodovat rychlost přihlášení a zaplacení kurzu.

Než se přihlásíte, prohlédněte si prosím informační video, které vás seznámí se všemi podrobnostmi kurzu - Lyžujeme se sluníčkem - NABILE.cz . Zde najdete i postup pro registraci vašeho dítěte a pokyny k platbě.

Termín kurzu je pro naši školu ve dnech 6.3. - 10.3.2023 / odpoledne /

Děti budou tento týden dopoledne ve škole, před odjezdem autobusu na Bílou budou mít čas na oběd a převlečení. Bude jim vyčleněn prostor pro převlékání a případné uložení a vysušení věcí.

Prosíme o vyplnění přihlášky na stránkách Přihlášení - SUN Outdoor (nabile.cz)

Případné dotazy týkající problémů s registrací řešte s p. B. Ondračkovou, ondrackova@nabile.cz, tel.: 725 222 112.

Dotazy týkající se organizace ve škole - Petra Švrčková, tel.: 603 535 107.