Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Soutěž s aplikací In Motion: Děti v pohybu!

Soutěž s aplikací In Motion: Děti v pohybu!

Naše škola se nedávno zúčastnila soutěže určené pro 4. a 5. třídy, která probíhala s podporou aplikace In Motion. Tento inovativní nástroj má za cíl motivovat děti k aktivnímu pohybu – chůzi, běhu a jízdě na kole.

Soutěž trvala tři týdny, během nichž se naši žáci snažili co nejvíce zapojit do pohybových aktivit. Každý kilometr, který děti ušly, uběhly nebo ujely na kole, se proměnil v body, s nimiž pak soutěžily o celkové umístění. Aplikace umožnila žákům sledovat jejich pokroky a motivovala je k pravidelnému cvičení.

Během soutěže jsme mohli pozorovat, jak se děti nejen aktivně zapojily do pohybu, ale také jak si rozvíjely týmového ducha. Společné výlety na kolech či běžecké tréninky se staly oblíbenou součástí jejich každodenního života.

Děkujeme všem zúčastněným za jejich nasazení a energii! Tato soutěž nejenže podporovala fyzickou aktivitu, ale také posílila vztahy mezi dětmi a ukázala, jak je důležité se hýbat a zdravě žít. Těšíme se na další podobné akce, které nás motivují k aktivnímu životnímu stylu!