Úvod > Školní družina > Aktuality ŠD > Hravá podzimní sklizeň

Hravá podzimní sklizeň

V říjnu jsme oslavovali pestrý podzim mnohotvárnými činnostmi. V jednotlivých odděleních se děti věnovaly samostatným tvořivým kreativitám. Kreslily, malovaly, lepily, stavěly, pekly. Sbíraly hříbky, šípky a žaludy k dalšímu upotřebení. V knížkách a pracovních listech si rozšiřovaly své znalosti.
Na závěr této sklizně absolvovaly děti i společnou aktivitu v jednom slunném odpoledni. Ve venkovním areálu školy bylo pro ně připraveno několik stanovišť s vědomostními, kreativními a sportovními činnostmi. Stanovišti děti procházely v týmech. Vychovatelky jim pak zaznamenávaly úspěšnost zdolání všech úkolů. Přeskakovalo se přes dýni, závodilo v pytli od brambor, pomocí kleští přenášela jablka, házelo šiškami na cíl, vyráběl se výtvarný objekt z brambory, špejlí a lesních plodů a další. Všechny činnosti se dětem podařilo splnit na jedničku. Akce se vydařila a všem se moc líbila.