Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ

Aktuality MŠ

O líném Kubovi

V měsíci listopadu za námi do MŠ školní přijela milá návštěva v podobě „Divadla v batohu“. Děti si užily pohádku O líném Kubovi, v podání Jiřího Hausera. A že to byla náramná nejen podívaná, vám děti jistě dosvědčí! V rámci představení si zatančily, zazpívaly, zacvičily a dokonce i zauklízely!

Autor: Hana Kulhánková Publikováno 24. 11. 2022 17:39

Přednáška pro rodiče "Školní zralost"

Datum konání: 23. 11. 2022

Publikováno 15. 11. 2022 17:03

Dobrodružná cesta přes překážky

Paní učitelka Eliška Majerková, která u nás vykonává praxi, si pro děti připravila „Cestu přes překážky“. Dětem donesla pomůcky a nachystala jednotlivá stanoviště. V momentě se z dětí stali sportovci, kteří se nejprve rozehřáli rozcvičkou a pak si vyzkoušeli zdolat překážky.

Autor: Naďa Svobodová Publikováno 10. 11. 2022 9:53

Strašidelné dýně u Ptáčat

V prvním listopadovém týdnu si děti ze třídy Ptáčat samy vydlabaly a vyrobily dvě strašidelné dýně. Ty jsme osvítili a vystavili na venkovní parapet naší třídy. Tyto zubaté dýně nás pak celý týden ráno vítaly a večer se loučily svým blikavým světlem.

Autor: Fialová, Kahánková Publikováno 10. 11. 2022 9:44

Motýlci září, i když na léto jde stáří!

Začátek letošního roku byl pro nás výjimečný! Ve třídě Motýlků jsme přivítali kromě nově příchozích dětí také nové kamarády z MŠ dolní. Již od začátku bylo zřejmé, že budeme skvělá parta.

Autor: Hana Kulhánková Publikováno 7. 11. 2022 7:24

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Datum konání: 18. 11. 2022

Publikováno 4. 11. 2022 16:14

Eliška ve třídě Ptáčat

31.10.2022 jsme přivítali ve třídě Ptáčat Elišku Majerkovou, která přišla do naší třídy na měsíční praxi. Jako malá navštěvovala mateřskou školu Dolní v naší obci a ráda vzpomíná na kamarády a paní učitelky. Děti si ji ihned oblíbily, hrají s ní hry, tvoří, čtou knížky a chodí na vycházky.

Autor: Naďa Svobodová Publikováno 4. 11. 2022 7:44

Malí i velcí zahradníci

Za slunečného počasí proběhla dne 2. listopadu 2022 druhá etapa výsadby nových stromků na naší zahradě. „Styčným důstojníkem“ této akce byl pan Zdeněk Strnadel, který přivezl nejen stromky, ale i potřebné nářadí a malé sladkosti pro naše nejmenší pomocníky.

Autor: Bc. Zuzana Tomančáková Publikováno 4. 11. 2022 7:39

Strašidelný rej u Sluníček

V pondělí 31.10. se u nás ve třídě Sluníček konala Halloweenská zábava. Děti od rána plnily nejrůznější úkoly - vydlabávaly dýně, skládaly kostlivce, snažily se dostat pavoučky do domečku pomocí velké pinzety...

Autor: Paní učitelky Tereza a Hanka Publikováno 4. 11. 2022 7:31

Měsíc říjen s našimi Sluníčky

Měsíc říjen se nesl v pohodovém duchu, děti si zvykly na nové prostředí, na pravidla, na své školkové povinnosti. Slziček ubylo… Počasí se také umoudřilo a my jsme si mohli užívat babího léta.

Autor: Tereza Matúšková Publikováno 24. 10. 2022 16:31