Logo

foto21 foto22 foto23 foto24 foto25 foto26 foto27 foto28 foto29 foto30 foto31 foto32 foto33 foto34 foto35 foto36 foto37 foto38

Board & ski 2020

 

Stejně jako předchozí léta, tak také letošní začátek roku nebyl pro snowboarďáky a lyžaře 2. stupně naší školy jiný.

V termínu od 19. do 24. ledna jsme zařízli hrany lyží i snowboardu do manšestru sjezdovky Mezivodí. Kurzu se zúčastnilo 18 snowboardistů a 25 lyžařů, někteří zkušení již po čtvrté, jiní se na svah postavili prvně. Jelikož nám přálo počasí, mrazík spolu s paprsky slunce jakoby vysypaly třpytivý prach po celém širém okolí. Všichni si týden na kurzu užívali, poctivě trénovali, zdokonalovali se a připravovali se na závěrečný slalom. Středeční odpoledne již tradičně patřilo procházce na Bílou, kde jsme se zahřáli teplým ovocným čajem. Ve čtvrtek odpoledne nastal den D, bylo to tady, tak očekávaný závod ve slalomu. Jelo se ve čtyřech kategoriích: lyžaři chlapci a dívky a snowboardisté začátečníci a pokročilí. Závod dokončili všichni, včetně těch, kteří prkna, ať už jedno nebo dvě, na své nohy připevnili poprvé.

I letošní ročník jsme zakončili v pátek dopoledne maškarním sjezdem, sešla se spousta vtipných masek. Celý kurz byl moc fajn a  musíme poděkovat všem instruktorům za jejich starost a snahu žáky zdokonalovat a něco přiučit, žákům za kázeň a píli a v neposlední řadě patří pochvala personálu, zejména kuchyni penzionu Ledovec, kteří nás celý týden rozmazlovali dobrotami doslova na přání. Tak snad zase za rok, přátelé :)

 Mgr. Tereza Jalůvková