Lyžujeme se sluníčkem

I v letošním školním roce se žáci prvního stupně zúčastnili pětidenního výjezdového lyžařského kurzu “Lyžujeme se sluníčkem” ve SKI areálu Bílá.

V době od 6. do 10. ledna probíhala skupinová odpolední výuka lyžování a snowboardingu pro začátečníky i pokročilé, které se zúčastnilo 44 žáků z naší školy. Děti byly rozděleny do sedmi skupin (Veverušky, Čuníci, Papoušci, Švestky, Citrónové kobry, Zebry a Tučňáci) podle svých lyžařských dovedností. Výuka probíhala v Dětském lyžařském parku a později pokračovala na veřejných sjezdovkách SKI areálu Bílá. Za krásného a slunného počasí si děti lyžovačky užívaly plnými doušky, zaslouží si velikou pochvalu, byly skvělé. Zvláštní pochvala patří lyžařům týmu Zeber, kteří udělali největší pokrok a překonali i obavu z kotvy.

Celý kurz byl v pátek ukončen závody, na které se přijeli podívat rodinní příslušníci žáků.

Na předních místech se umístili:

1. místo: Patricie Ema Kadúchová

2. místo: Jan Tichý, Matyáš Macura