Logo

foto21 foto22 foto23 foto24 foto25 foto26 foto27 foto28 foto29 foto30 foto31 foto32 foto33 foto34 foto35 foto36 foto37 foto38

Turnaj žáků ve florbalu

Dne 20. 11. 2019 proběhl na ZŠ TGM ve Frýdlantu nad Ostravicí turnaj mladších žáků.                                                                                                                                                                        

Tentokrát se našim chlapcům nedařilo, postupně prohráli se ZŠ TGM FnO, ZŠ Palkovice a ZŠ Ostravice a skončili na posledním místě.  I přesto si dobře zahráli a nasbírali zkušenosti, které budou příslibem do dalších ročníků.                                        

Dne 13. 12. 2019 proběhl okrskový turnaj starších žáků ve florbalu ve Frýdlantu nad Ostravicí, kterého se zúčastnilo 8 základních škol.                                                    

Úvodní zápas naší skupiny se ZŠ Palkovice jsme vyhráli 4 : 1. Úspěšnými střelci byli P. Klepáč (2x), L. Řezníček a L. Poledník.                                                                

V dalších zápasech jsme narazili na pozdější finalisty ZŠ TGM a ZŠ Komenského Frýdlant nad Ostravicí, se kterými jsme prohráli 5:1 a 4 :1. Čestné branky vstřelili P. Klepáč a Š. Menšík.                                                                                                       

O 5. místo jsme se utkali se ZŠ Ostravice a díky třem brankám P. Klepáče jsme vyhráli 3:1.

Škoda jen, že vedoucí týmu neměl šťastnější ruku při losování, finalisté byli nad naše síly a výsledek by možná byl ještě lepší.

 

                                                                    Jaroslav Goj, vedoucí týmu, uč. Tv  a  ředitel školy

                                                                              V Kunčicích  p. O. dne 10. 1. 2020