Vánoce na druhém stupni

20.12.2019, poslední školní den před vánočními prázdninami, si žáci celé školy zazpívali koledy, ve třídách proběhly besídky. Pak se celý druhý stupeň přesunul do tělocvičny a někteří žáci soutěžili v přeskoku přes švihadlo, někteří si zahráli turnaj v přehazované nebo ve florbale. Na prvním místě se 134 skoky/min. se umístila Lenka Madryová. Přehazovanou vyhrálo družstvo složené z Bednárkové A., Davidové T., Konvičkové K., Strachoty T., Vávry M., Zábojové K.  Tým Grohman M., Káňa D., Klepáč P., Látal F., Pšenicová K. vyhrál florbal. Žáci si mohli ještě vyzkoušet stezku ruce - nohy, kterou nejrychleji a správně absolvovala v čase 14 vteřin Madryová L.

Všichni sportovci si odnesli sladkou odměnu, která byla pořízena z darů škole.

L. Golová

Více obrázků ve fotogalerii.