Logo

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11

Lyžák 2019

Během víkendu napadla hromada sněhu a to byla skvělá zpráva pro všechny lyžaře a snowboarďáky, kteří se účastnili lyžařského kurzu v Mezivodí. V termínu 20.-25.1.   pobývali žáci 2. stupně spolu s vyučujícími Petrou Švrčkovou, Lenkou Golovou (lyže) a Terezou Jalůvkovou (snowboard) v útulné chatě Ledovec s výhledem přímo na sjezdovku.         

            Celkem 21 lyžařů a 15 snowboardistů prožívalo týden plný blankytně modrých, mrazivých a sluníčkových dní, zábavu na sjezdovce, kde se někteří teprve učili a jiní jen zdokonalovali své sportovní dovednosti, ale také dobré jídlo, vysmáté večery obohacené různými společenskými a deskovými hrami, hudbou a další zábavou o kterou se starala skvělá parta žáků i paní učitelky. Třetí „kritický“ den jsme se po běžkařské stezce vydali do nedaleké vesnice Bílá, kde jsme se zahřáli ovocným čajem a doplnili zásoby sladkostí, které „nečekaně“ došly velmi brzy :-D, zpátky nás dovezl autobus. Předposlední den, jak lyžaři, tak snowboardisté všichni do jednoho statečně odjeli závod ve slalomu, který pro nás připravili vlekaři, kteří se nám celý týden o sjezdovku i vleky hezky starali. Poslední dopoledne před odjezdem se konal již tradiční sjezd v maskách.

             Z kurzu všichni přijeli bez zranění a snad i s dobrými vzpomínkami, což pro nás vyučující byla největší odměna. S mnohými žáky to letos byl poslední zimní kurz, ale na ostatní se těšíme příští rok. :-)

                                                                                                                      Mgr. Tereza Jalůvková

Více ve fotogalerii.