Vinšujeme Vám večer veselý…

Touto koledou zahájila dětská cimbálová muzika Ondřejníček další prosincový předvánoční koncert, při němž vystupují kunčické děti všech věkových kategorií. Po jejich vystoupení se obecenstvo zaposlouchalo do zpěvu a hry na zobcové flétny, které pečlivě nacvičily děti z MŠ „Dolní“, po nich se předvedli jejich vrstevníci z MŠ „Školní“ s pásmem koled při zdobení stromečku. Večerní vystoupení zakončily děti ze školního pěveckého sboru několika písněmi se zimní tematikou a koledami.

Nejkrásnější je vždy atmosféra společného zpívání všech účinkujících dětí spolu s publikem. Nejinak tomu bylo i při tomto koncertu, který jsme zakončili zpěvem tří nejznámějších koled.

Děkuji všem zainteresovaným dětem a jejich vedoucím za pečlivou přípravu všech vystoupení, obecenstvu za příjemně strávené pozdní odpoledne. Budeme se těšit na další milá setkání s našimi spoluobčany, kteří podpoří snahy dětí.      (Více ve fotogalerii)                                                                                 Mgr. Marie Kahánková