Logo

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11

Zápis do 1. třídy

Je mnoho významných dnů ve školním roce. Jedním z nejdůležitějších je pro školu ten, kdy vítáme budoucí prvňáčky. Tento radostný den pro děti, jejich rodiče i pedagogy naší školy, ZÁPIS DO 1. TŘÍDY, proběhl v měsíci dubnu. Vždy je to společná chvíle, kdy dítě, doprovázeno svými rodiči, je „pasováno“ na školáka. Nejdříve však musí předvést své znalosti a předpoklady pro úspěšný start školní docházky. Všichni přicházeli s úsměvem, nervozita nebyla, vždyť děti si vše vyzkoušely během projektu, My se školy nebojíme. Budoucí žáčci zvládli zábavné počítání, rozlišování geometrických tvarů, slovní hry s obrázky, skládali puzzle a zavazovali tkaničky, protože i tuto dovednost budou jistě ve škole i životě potřebovat. Při odchodu ze třídy potěšily děti paní učitelku ujištěním, že v září určitě do školy nastoupí a těší se již teď. Je radostné, že v 1. třídě školního roku 2018/2019 přivítáme 20 nových žáčků. Velké poděkování patří oběma MŠ a p. učitelkám, které předškolní děti připravovaly.

                                                                                            Eva Halatová

 

(více obrázků ve fotogalerii)