Vyhlášení výsledků SOUTĚŽÍ v DUŠIČKOVÉM TÝDNU

Celoškolní soutěž o nejdokonaleji, nejpřepychověji, nejluxusněji a nejstrašidelněji vydlabanou nebo ozdobenou dýni!

V letošním školním roce soutěžilo o umístění velké množství dýní a všechny si zaslouží obdiv a obrovskou pochvalu! Výsledkem byla úžasná strašidelně svítící výstavka v prostorách dolní chodby.

Hlasování se zúčastnili všichni žáci a zaměstnanci školy. Děkujeme deváťákům za zajištění hlasování v dokonalých halloweenských kostýmech!

Gratulujeme vítězům a velká pochvala míří všem dětem, které se zapojily a donesly originální dýně do soutěže! Jste naprosto úžasní!

Výsledky soutěže najdete na plakátu v prostorách školy nebo tady na školním webu J.

Výtvarná soutěž pro 1. stupeň o nejoriginálnější a nejzajímavější obrázek nebo výrobek s podzimní, dušičkovou nebo halloweenskou tématikou!

V soutěži obrázků a výrobků hodnotila odborná porota originalitu, časovou náročnost a preciznost, práci a rukopis dítěte na daném obrázku nebo výrobku, zvládnutí výtvarné techniky a celkový výraz a dojem z výtvarné práce.

Velkou pochvalu a poděkování posíláme všem dětem, které do soutěže přispěly svým jedinečným obrázkem nebo výrobkem. Výsledkem je opět krásné podzimní aranžmá na chodbě 1. stupně a dotvoření výstavky dýní. Jste jedničky!

Výsledky soutěže opět najdete na plakátu v prostorách školy nebo na školním webu J.

Všem vítězům opět moc blahopřejeme!

Diplomy a ceny pro vítěze obou soutěží budou předány ve čtvrtek 4.11.2021 během první vyučovací hodiny.

Mgr. Petra Mertová

Všechny fotografie najdete ve fotogalerii.