Logo

foto21 foto22 foto23 foto24 foto25 foto26 foto27 foto28 foto29 foto30 foto31 foto32 foto33 foto34 foto35 foto36 foto37 foto38

Všichni spolu

I přes komplikace, které nám všem – především žákům, rodičům, učitelům a hlavně kuchařkám přinesla rekonstrukce školní jídelny, jsme odhodlaní a nastartovaní vše zvládnout. Prostě VŠICHNI SPOLU. Prvňáčkům hned první den pomohli jejich noví patroni deváťáci, kteří je doprovodili do naší prozatímní jídelny, v jídelně jim pomohli přinést oběd ke stolu, po obědě na ně dohlédli a doprovodili je také zpět ke škole.  Bylo hezké poslouchat jejich rozhovory na téma – co jste dělali dnes ve škole, na co koukáš v televizi, kdo je tvůj kamarád… Už jen to, že navzájem slyšeli svoje jména a drželi se za ruce, bylo pro malé prvňáčky velkou oporou v nezvyklé situaci. Deváťáci, děkujeme.

                               Leona Píchová