Logo

foto21 foto22 foto23 foto24 foto25 foto26 foto27 foto28 foto29 foto30 foto31 foto32 foto33 foto34 foto35 foto36 foto37 foto38

Přivítání prvňáčků

V pondělí 6. září jsme slavnostně přivítali naše nejmladší žáky  - prvňáčky. Rodiče, děti i učitelé byli rádi, že i přes některá opatření, která stále musíme dodržovat, jsme se konečně mohli sejít ve škole a navíc v takovém krásném prostředí, jakým je školní galerie. Budoucí prvňáčci přišli spolu se svými rodiči dobře naladění, krásně oblečení a se zvědavostí v očích očekávali, co se bude dít. Nejdříve je přivítala jejich paní učitelka, poté pan ředitel a na závěr paní starostka, která každého prvňáčka potěšila pěkným dárkem a hezkými slovy je povzbudila do nového školního roku. Po společném fotografování děti odešly s paní učitelkou a paní vychovatelkou do své třídy, kde si spolu popovídaly, zazpívaly si, pochlubily se svými krásnými aktovkami a prohlédly si vše, co si v následujících dnech odnesou ve svých aktovkách a co ve škole budou potřebovat. Na závěr tohoto krásného dopoledne zvládly s pomocí rodičů a paní vychovatelek i povinné testování. Držme jim i nám všem palce, ať následující školní rok proběhne nejen pro prvňáčky co nejpohodověji.

                                                                                Leona Píchová