Logo

foto21 foto22 foto23 foto24 foto25 foto26 foto27 foto28 foto29 foto30 foto31 foto32 foto33 foto34 foto35 foto36 foto37 foto38

Zamlžená Skalka a výlet 4. A

Dne 23. 6. jsme si vyšlápli od školy na Skalku. Bylo sice zamračeno, ale nás kromě p. třídní uč. Blanky Baňkové doprovázela  p. asistentka Renáta Strnadlová, a také  p. Baňka s obrovským bílým psem Arčim. Arči je bílý kuvač a umíme o něm zpívat písničku. Arči do kopce táhl všechny, kteří už nemohli. Museli dojít. Nahoře na Skalce nás totiž čekal čert s pokladem. Všude byla mlha, ale čerta jsme našli a poklad nám dal, sotva nás uviděl v naší bojovné náladě. Jenže i přes velké svačiny nám rychle vyhládlo, takže dolů nás táhla vidina táboráku na BRCu. Začalo poprchávat, ale nám to nevadilo a klobásky i párečky se náramně povedly. Po přílivu této energie jsme si zazpívali s kytarou, zahráli bojovku s vodními bombami a  přetahovali  jsme se s lanem. Jenže energii bylo potřeba opět doplnit, a tak jsme se přesunuli k cukrárně a potravinám na BRCu a užili si všech možných dobrůtek. Je pravda, že někteří se vraceli z výletu přejedeni, unaveni nebo dokonce i trochu mokří, ale  s úsměvem a hřejivým pocitem, že  nám bylo spolu krásně.

Blanka Baňková

Blanka Baňková