Logo

foto21 foto22 foto23 foto24 foto25 foto26 foto27 foto28 foto29 foto30 foto31 foto32 foto33 foto34 foto35 foto36 foto37 foto38

Společný školní výlet 1. A a 2. B

Dne 23. 6. 2021 jsme se za hezkého počasí vydali autobusem v rámci školního výletu do Rožnova pod Radhoštěm. Nejprve jsme navštívili Valašské muzeum v přírodě, kde se výletníci seznámili s řemesly a životem našich předků. Po krátké přestávce jsme nasedli do autobusu a zamířili do místního kempu, kde na děti čekal výborný oběd a pak následovaly soutěže ve skupinách o sladké ceny. K dispozici bylo i hřiště a trampolíny. Posléze se žáci vydali spolu s průvodci do pohádkového lesa, kde plnili různé úkoly, setkali se s rožnovským loupežníkem a nakonec hledali a samozřejmě našli poklad.

Po vyhodnocení jsme se vydali k autobusu, nasedli a spokojení, příjemně unavení zamířili ke škole.

                                                                                                         

                                                                                   Jarmila Mecová