„HNÍZDEČKO“

Mateřská škola 316 (u kostela) zve rodiče dětí, které nechodí do mateřské školy do „Hnízdečka“. Toto je připraveno pro ty nejmenší děti, jako podpora jejich všestranného vývoje, ale také pro jejich rodiče jako příležitost pro setkávání a výměnu zkušeností na rodičovské dovolené.  Přijďte si se svými dětmi pohrát na novou školní zahradu i do znovuotevřené mateřské školy. Poprvé se sejdeme ve čtvrtek 24. října 2013 v 15.15 hodin. Pokud bude o setkávání zájem budeme se scházet každý čtvrtek v danou dobu. Program pro děti budou připravovat paní učitelky z této školy. Přijďte se s dětmi postupně seznamovat s prostředím, do kterého budou v budoucnu docházet. Těšíme se na vás. Učitelky mateřské školy.