Společně to dokážeme!

V letošním školním roce absolvovali šesťáci dvoudenní výlet, o němž jsme mluvili již od září. Důležité totiž bylo včas objednat a zarezervovat místo pobytu – Kletné, což je táborová základna DDM Kopřivnice. Všechny činnosti zde připravují a organizují odborní lektoři. Ihned po příjezdu a ubytování začal pro děti zábavný program. Ten pokračoval i po obědě a večeři. Při každé činnosti je rozdělili do různých skupin, aby se naučili vzájemné spolupráci. Po nočním „odpočinku“ a snídani si zahráli živé Člověče, nezlob se s velmi netradičními pravidly (běh pozpátku, vedení spoluhráče se zavázanýma očima apod.) a zahráli si další hru. Ještě před obědem přišlo nutné zlo – úklid pokojů a balení věcí před odjezdem. Lektoři zhodnotili třídní tým jako velmi dobrý, promítli jsme si videa a fotografie ze všech absolvovaných činností. Po napínavé cestě autobusem jsme se od školy rozešli unavení, ale zdraví a plní zážitků.

A. Charbuláková, M. Kahánková a 6. třída